Filtry siatkowe vs. Magnatyczne

Filtry siatkowe vs. Magnetyczne

Tradycyjny filtr siatkowy zamontowany na instalacji przepuszcza do 60% więcej zanieczyszczeń niż filtr magnetyczny. Wszyscy, którzy chcą mieć instalację utrzymaną w czystości a tym samym bezawaryjną i długowieczną powinni poważnie pomyśleć o zamontowaniu filtra FERNOX z serii TF1.

Filtry siatkowe przepuszczają wszystko co jest mniejsze od oczek siatki w nich zamontowanej tym samym małe drobinki wszelkich zanieczyszczeń oraz szlam bez problemu dostają się między innymi do kotła gdzie panująca najwyższa temperatura w instalacji powoduje osadzanie się ich w najbardziej niedostępnych miejscach. Takie osady mogą skutecznie unieruchomić kocioł, a tym samym całą instalację.

Filtr magnetyczny TF1 może zatrzymać jednorazowo do 400 gram szlamu i zanieczyszczeń z Twojej instalacji. To około 100 razy więcej niż klasyczny filtr siatkowy a ponadto nie zapcha się jak klasyczny czyli przepływ czynnika będzie cały czas pełny. Przy kilku czy kilkunastoletnich instalacjach, to niezbędny dodatek do instalacji zapobiegający awariom a tym samym wydatkom.

Zobacz kategorie

Filtry magnetyczne

Produkty wymienione w artykule

Fernox
478,00 
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 478 zł
Fernox
582,00 
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 582 zł
Fernox
493,00 
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 493 zł
Fernox
623,00 
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 623 zł